سؤالات سازنده قطعات فلزی اولین نقطه بازرسی است که خریداران باید قبل از تأیید تأمینکننده، بودجه یا شکاف تولید آن را قفل کنند. سوالاتی که قبل از استخدام یک تولیدکننده قطعات فلزی باید بپرسید اولین نقطه بازرسی است که خریداران باید قبل از تایید تامین کننده، بودجه یا محل تولید آن را قفل کنند. قبل از شروع به جمعآوری سؤالات خود برای یک سازنده قطعات فلزی، این را در نظر بگیرید: شکاف بین آنچه که برگه مشخصات وعده میدهد و آنچه در واقع در ظرف شما قرار میگیرد، اغلب بیشتر از آن چیزی است که خریداران متوجه میشوند. یک سفارش 50000 دلاری به دلیل عدم تطابق نمونه پیشتولید با تولید انبوه، از بین رفت - این یک داستان نادر نیست. این اتفاق بیشتر از آنچه عرضهکنندگان اعتراف میکنند اتفاق میافتد، و معمولاً به چند سؤال از دست رفته در مرحله بررسی بازمیگردد. مواردی مانند محدوده تحمل کیفیت، شرایط قیمت گذاری FOBو رویههای تأیید نمونه روی کاغذ به نظر اساسی میآیند، اما نادیده گرفتن آنها میتواند ماهها هزینهی دوبارهکاری برای شما داشته باشد.
سوالات درست یک شریک قابل اعتماد را از یک سردرد تکراری جدا می کند. داده های صنعت نشان می دهد که خریدارانی که از یک چک لیست ده سوالی خاص استفاده می کنند، 35٪ مشکلات پس از سفارش کمتری را گزارش می دهند. این لیست همه چیز را از قابلیت فرآیند داخلی و درجه مواد گرفته تا بازخورد DFM و معیارهای نرخ نقص - نوع جزئیاتی که در یک بروشور براق نشان داده نمی شوند. برای مرجع، به خوبی اجرا شود تمبر فلزی عملکرد عیوب را زیر 500 قسمت در میلیون نگه می دارد. اگر سازنده ای نتواند آن عدد را نقل قول کند، شما از قبل پاسخ خود را دارید.
چه فرآیندهای تولیدی را در داخل ارائه می دهید؟
فروشگاههای تک فرآیندی ریسک هماهنگی را متوجه شما میکنند—تامینکنندگان چند فرآیندی آن را سرتاسر مالکیت دارند.
اکثر مدیران تدارکات تصور می کنند که استخدام یک فروشگاه تخصصی برای هر مرحله - مهر زدن در اینجا، جوشکاری در آنجا، پوشش در جای دیگری - با این امکان در هزینه شما صرفه جویی می کند که به شما اجازه می دهد ارزان ترین قیمت را برای هر عملیات انتخاب کنید. در عمل، این رویکرد تکه تکه اغلب 15 تا 25 درصد بیشتر هزینه میکند، وقتی که تنظیمات مکرر ابزار، حملونقل بین کارخانهای و تأخیر سه هفتهای را در نظر میگیرید، زمانی که تامینکننده مهر زنی، درمانگر حرارتی را به دلیل انحراف سختی که هیچکس نمیخواهد آن را داشته باشد، مقصر میداند. یک کارگاه تک فرآیندی نمی تواند کاری در مورد تغییر ابعادی که در حین جوشکاری اتفاق می افتد انجام دهد زیرا آنها هرگز قطعه را پس از خروج از خط خود نمی بینند. شما تبدیل به مدیر پروژه بدون دستمزد می شوید که علت اصلی را در سه منطقه زمانی کشف می کند.
- سربار هماهنگی: هر انتقال بین کارخانه های جداگانه 5 تا 10 روز کاری برای حمل و نقل، بازرسی مجدد و زمان صف اضافه می کند. تامینکننده چند فرآیندی مانند Kbear Metal - با بیش از 30 سال کار مهر زنی، ورقهای فلزی، ریختهگری، آهنگری و تکمیل زیر یک سقف - این دستکاریها را به طور کامل حذف میکند. زمان ارائه مقاله اول به جای کشش تا 8+ در 2 تا 4 هفته باقی می ماند.
- خطر ابزار و راه اندازی: جابجایی قالب پیشرونده بین مغازه ها خطاهای تراز را ایجاد می کند که 10 تا 15٪ هزینه دوباره کاری ابزار را اضافه می کند. کارخانهای که همه قالبها را در خانه نگه میدارد - و آنها را روی ماشینهای پرس خود راهاندازی میکند - شرایط یکسان قالب را برای هر دسته تضمین میکند. هزینه ابزار برای قالب مهر زنی 2000 تا 15000 دلار است. شما نمی خواهید این سرمایه گذاری در حین سواری با کامیون به فروشنده ثانویه آسیب ببیند.
- زمان برای قطعات پیچیده: قطعاتی که نیاز به مهر زنی مترقی، و به دنبال آن جوشکاری رباتیک و پوشش پودری دارند، برای یک مرکز چند فرآیندی معمول هستند. Kbear Metal اجراهای نمونه رایگان را برای مشتریان جدید با هندسه های پیچیده ارائه می دهد، دقیقاً به این دلیل که آنها می توانند هر مرحله فرآیند را در یک جریان تأیید کنند. یک تامین کننده تک فرآیندی باید سه RFQ جداگانه را برای شما نقل قول کند و دعا کند که تحویل ها مراکز سوراخ را تغییر ندهند.
کدام درجه ها و ضخامت مواد را مدیریت می کنید؟
اکثر تامین کنندگان می گویند که آنها "همه مواد" را مدیریت می کنند’ - نمرات خاصی را که در اختیار دارند بخواهید.
وقتی از تامین کنندگان میپرسم که کدام درجههای مواد را مدیریت میکنند، پاسخ استاندارد «همه چیز» است.’ این معمولاً یک پرچم قرمز است. یک سازنده معتبر لیست واضحی را به شما ارائه می دهد: فولاد (SPCC، DC01، Q235)، فولاد ضد زنگ (304، 316L، 430)، آلومینیوم (5052، 6061، 7075)، برنج، و مس. آنها همچنین محدوده ضخامت را در هر فرآیند بیان می کنند - بسته به تجهیزات، مهر زنی می تواند از 0.1 میلی متر تا 8 میلی متر، ورق فلز از 0.5 میلی متر تا 12 میلی متر باشد. بدون این ویژگی، شما در معرض خطر دریافت بخشی هستید که مشخصات اسمی را برآورده می کند اما در سرویس با شکست مواجه می شود.
آلیاژهای ویژه مانند Inconel، تیتانیوم یا ضد زنگ دوبلکس دام دیگری هستند. بسیاری از مغازه ها ادعا می کنند که می توانند آنها را تهیه کنند، اما تجربه داخلی مهم است. تامینکنندهای که 316 لیتر روی زمین ذخیره میکند و به طور منظم Hastelloy C-276 را اجرا میکند، رویههای مدیریت صحیح را دارد. یکی که هر سفارش تخصصی را قرارداد فرعی می دهد، تنوع کیفیت و زمان طولانی تر را معرفی می کند. یک سفارش 50 هزار دلاری شش هفته به تعویق افتاده است زیرا عملیات حرارتی فروشنده فرعی قطعات را مخدوش کرده است.
- گواهینامه های مواد (MTR): درخواست گزارش تست آسیاب برای هر آلیاژ تخصصی. عرضهکنندهای که نمیتواند آنها را در روز اول ارائه دهد، احتمالاً یک کارگزار است، نه یک سازنده.
- تحمل ضخامت: حداقل و حداکثر ضخامتی را که می توانند در خانه پردازش کنند بخواهید. اگر قطعه مهر شده 3 میلی متری شما به تحمل +/- 0.02 میلی متر نیاز دارد، برنامه نگهداری قالب آنها را تأیید کنید.
- تامین منابع داخلی: بررسی کنید که آیا آنها سهام کویل را مستقیماً از کارخانه ها یا از طریق معامله گران خریداری می کنند. منبع یابی مستقیم آسیاب معمولاً به معنای تکمیل سریع تر و قابلیت ردیابی بهتر است.
یک تست عملی: یک نمونه پرینت با درجه معمولی مانند 304 و درجه کمتر رایج مانند آلومینیوم 5052-H32 ارسال کنید. ببینید آیا پاسخ RFQ شامل یادداشتهای درجه خاص در مورد در دسترس بودن، زمان تحویل و حداقل خرید است یا خیر. این امر سازندگان واقعی را از سفارش دهندگان جدا می کند.
| مادی | نمرات | ضخامت (میلی متر) | فرآیندها |
|---|---|---|---|
| فولاد | SPCC، DC01، 1018، A36 | 0.3 – 6.0 (ورق / مهر زنی)؛ تا 25 (بشقاب) | مهر زنی، ورق فلز، ریخته گری، آهنگری |
| فولاد ضد زنگ | 304، 316، 430، 201 | 0.3 – 6.0 (ورق)؛ 1.0 – 20 (بشقاب) | مهر زنی، ورق فلز، ریخته گری، آهنگری |
| الومینیوم | 5052، 6061، 7075، 1100 | 0.5 – 6.0 (ورق)؛ تا 12 (بشقاب) | مهر زنی، ورق فلز، ریخته گری، آهنگری |
| برنج | H62، H65، C2600، C2800 | 0.3 – 4.0 (ورق)؛ سفارشی برای آهنگری | مهر زنی، ورق فلز، ریخته گری، آهنگری |
| مس | C1100، C1020، T2 | 0.3 – 4.0 (ورق)؛ سفارشی برای آهنگری | مهر زنی، ورق فلز، ریخته گری، آهنگری |
زمان اصلی شما برای اولین مقاله چقدر است؟
زمان ارائه اولین مقاله معمولی: 2 تا 4 هفته.
2 تا 4 هفته زمان ارائه اولین مقاله برای قطعات فلزی سفارشی استاندارد است - که شامل راه اندازی ابزار، تهیه مواد و تایید نمونه می شود. ساعت زمانی شروع می شود که طراحی و مشخصات تحمل کیفیت شما نهایی شود. هر گونه رفت و برگشتی در مورد قیمت گذاری FOB یا انتخاب درجه مواد در این مرحله به روز اضافه می کند نه ساعت. اگر تامین کننده شما زمان استاندارد زیر دو هفته را برای یک قطعه قالب پیچیده پیشرونده نقل می کند، از آنها بخواهید که در دسترس بودن ماشین تراش و پرس را اثبات کنند. آنها یا ظرفیت را اغراق می کنند یا مراحل تأیید نمونه را نادیده می گیرند.
- تسریع هزینه: اکثر مغازه ها برای رزرو اسلات تولید، 15 تا 20 درصد حق بیمه دریافت می کنند. تأیید کنید که آیا هزینه اضافه کاری را پوشش می دهد یا فقط قرار دادن صف اولویت را پوشش می دهد.
- ابتدا نمونه بگیرید، سپس عجله کنید: سفارشات عجله ای که تایید نمونه پیش از تولید را دور می زنند، ریسک بالایی دارند. اولین مقاله عجولانه که در بازرسی ابعادی ناموفق بود، هزینه تسریع را هدر می دهد و تولید کامل را به تاخیر می اندازد.
- در دسترس بودن مواد: تسریع تنها زمانی کمک می کند که مواد اولیه موجود باشد. تأخیر گمرکی در مورد فولاد ویژه وارداتی می تواند یک جدول زمانی عجولانه را از بین ببرد - قبل از انجام تعهد از تأمین کننده خود در مورد بافر مواد محلی آنها سؤال کنید.
چگونه کنترل کیفیت را مدیریت می کنید؟
بازرسی حین فرآیند در هر مرحله به تنهایی بر بازرسی نهایی برتری دارد.
هنگامی که یک تامین کننده ادعا می کند که "کنترل کیفیت دقیق" دارد، سوال بعدی شما باید این باشد: "کجا و هر چند وقت یکبار؟’ بدون بازرسی در حین فرآیند - بررسی ابعاد، سختی مواد و پرداخت سطح در حین تولید - شما فقط به مرتب سازی نهایی متکی هستید. این QC نیست. این کشف زباله است
- فرکانس بازرسی: تامین کنندگان با بهترین روش، مواد خام ورودی را پس از هر عملیات شکل دهی و قبل از حمل بازرسی می کنند. به عنوان مثال، KBear Metal، در هر مرحله بررسیهای حین فرآیند را انجام میدهد و همه اندازهگیریها را برای قابلیت ردیابی مستند میکند.
- معیار نرخ نقص: معیار صنعت برای مهر زنی فلز زیر 500 PPM (قطعات در میلیون) است. یک سازنده قطعات فلزی سفارشی قابل اعتماد باید داده های بازده تاریخی خود را ارائه دهد. پرچم قرمز: اگر نمیتوانند رقمی تولید کنند یا بالاتر از 1000 PPM است، آن را ترک کنید.
- گواهی ها در مقابل واقعیت: ISO 9001 میز است. این ثابت می کند که آنها یک سیستم مستند دارند، اما نه اینکه از آن پیروی می کنند. گزارش های حسابرسی اخیر شخص ثالث یا کارت امتیازی کیفیت مشتری را بخواهید. KBear Metal دارای گواهینامه ISO 9001 است و نمونه های رایگان را برای قطعات پیچیده ارائه می دهد که به شما امکان می دهد قبل از تولید QC آنها را تأیید کنید.
آیا می توانید ورودی DFM را در طراحی ما ارائه دهید؟
بررسی DFM گنجانده شده است.
بررسی طراحی برای قابلیت ساخت (DFM) جایی است که تیم مهندسی سازنده، طراحی قطعه شما را قبل از شروع ابزارسازی تجزیه و تحلیل میکند. هدف شناسایی ویژگیهایی است که بدون افزودن عملکرد، هزینه را افزایش میدهند - تحملهای سخت در سطوح غیر بحرانی، عملیات ثانویه غیرضروری یا هندسههایی که قالبهای پیچیده را مجبور میکنند. یک بررسی خوب DFM مستقیماً به سؤالات بررسی DFM شما برای مهندسان پاسخ می دهد: "آیا می توانیم آن را همانطور که طراحی شده است تولید کنیم؟" اگر نه، چه تغییراتی هزینه را بدون به خطر انداختن عملکرد کاهش میدهد؟».
در Kbear Metal، بررسی DFM به عنوان یک مرحله استاندارد گنجانده شده است - بدون هزینه مهندسی جداگانه. شما نقشه ها یا مدل های سه بعدی خود را آپلود می کنید و تیم Kbear Metal یک گزارش مکتوب با تغییرات پیشنهادی و پس انداز تخمینی را برمی گرداند. بسیاری از مغازه ها برای این خدمات هزینه اولیه NRE (مهندسی غیر تکراری) دریافت می کنند، اما Kbear Metal آن را به عنوان بخشی از فرآیند نقل قول در نظر می گیرد. برای مشتریان جدید با قطعات پیچیده، Kbear Metal حتی ارائه می دهد
- کاهش شعاع خمش: تعیین شعاع خمشی که با ابزار استاندارد مطابقت داشته باشد (به عنوان مثال ضخامت ماده 1.5 برابر) از ابزار خمشی سفارشی جلوگیری می کند. یک مشتری با شل کردن شعاع 0.5 میلیمتری تا 1.0 میلیمتر بر روی یک براکت فلزی، 3200 دلار در هزینههای ابزارآلات صرفهجویی کرد.
- دو قسمت را در یک قسمت ترکیب کنید: یک براکت با یک گیره جداگانه اغلب می تواند از یک جای خالی با ویژگی شکاف و زبانه تشکیل شود. این کار کار مونتاژ را حذف می کند و تعداد قطعات را کاهش می دهد. صرفه جویی معمول: 12-18٪ در هر واحد.
- تغییر درجه مواد: تغییر از فولاد ضد زنگ 304 به فولاد پیش گالوانیزه برای یک قطعه داخلی، هزینه مواد را تا 40٪ بدون از دست دادن عملکرد کاهش می دهد. گزارش DFM بر اساس محیط برنامه، مشخصات بیش از حد را علامت گذاری کرد.
- تحمل عملیات ثانویه را آرام کنید: یک سوراخ کوبیده شده با 0.05 ± میلی متر، عملیات نخ را اضافه کرد. بعد از بررسی DFMتلورانس به 0.2 ± میلی متر افزایش یافت و قطعه در طول فرآیند مهر زنی ضربه زد و 0.18 دلار در هر قطعه در یک سفارش 50000 دور صرفه جویی کرد.

حداقل تعداد سفارش شما چقدر است؟
نمونه اولیه MOQ از 10 تا 50 قطعه شروع می شود. تولید MOQ در 500 قطعه.
اکثر سازندگان قطعات فلزی MOQ را به دو دسته تقسیم می کنند: نمونه اولیه و تولید. برای اجرای نمونه اولیه، محدوده معمولی 10 تا 50 قطعه است - برای تأیید اعتبار ابزار، بررسی تناسب، و تأیید رفتار مواد قبل از تعهد به حجم کافی است. از سوی دیگر، MOQهای تولید، نقطهای را منعکس میکنند که هزینههای راهاندازی، حداقل مواد و استفاده از ماشین مقرون به صرفه میشوند. یک دوره تولید از 500 قطعه، کف استاندارد برای مهر زنی و کار با قالب مترقی است. هر چیزی کمتر معمولاً به معنای پردازش دستی یا فرآیندهای جایگزین است که هزینه هر واحد را بالا می برد.
- چرا تقسیم اهمیت دارد: عرضهکنندهای که MOQ تولید پایین (مثلاً 100 عدد) را ارائه میکند اما ظرفیت نمونه اولیه را ندارد، پرچم قرمز است. آنها یا اقلام موجودی استاندارد را نقل قول می کنند یا برنامه ریزی می کنند که قطعه سفارشی شما را بر روی یک ماشین همه منظوره بدون ابزار مناسب اجرا کنند - هم تغییر ابعاد ریسک و هم مشکلات کیفیت.
- اجراهای نمونه رایگان - واقعی یا افسانه ای؟: برخی از تامین کنندگان نمونه های اولیه رایگان را برای مشتریان جدید با قطعات پیچیده ارائه می دهند - Kbear Metal یک نمونه است. نکته: این پیشنهاد معمولاً فقط در صورتی اعمال میشود که قطعه واجد شرایط «پیچیده» باشد (تلرانسهای محکم، شکلدهی چند مرحلهای یا چندین عملیات ثانویه). برای پروفیلهای تخت ساده یا پروفیلهای برش لیزری، انتظار داشته باشید که هزینه اسمی برای پوشش مواد و نصب داشته باشید. همیشه روشن کنید که آیا نمونه بدون هزینه ابزار است یا بدون هزینه مواد - این دو یکسان نیستند.
- هشدار خودی در مورد ادعاهای MOQ: اگر تأمینکنندهای سیاست «بدون MOQ» را بدون سؤال در مورد هندسه قطعهتان ترویج میکند، شک داشته باشید. بدون MOQ اغلب به این معنی است که آنها کار شما را بر روی یک ابزار موجود اجرا می کنند یا از یک فرآیند عمومی استفاده می کنند (به عنوان مثال، برش لیزری بدون شکل دادن)، که ممکن است با مشخصات طراحی شما مطابقت نداشته باشد. برای مهر زنی یا آهنگری، سرمایه گذاری ابزار به تنهایی حداقل مقدار اقتصادی را دیکته می کند. یک تولید کننده معتبر پس از بررسی مدل سه بعدی و متن مقاله شما - نه قبل از آن، یک MOQ تولید را نقل قول می کند.
هنگام بررسی یک تامین کننده، اعداد بتن را درخواست کنید: نمونه اولیه MOQ در قطعات، تولید MOQ در قطعات، و اینکه آیا این اعداد در صورت تامین مواد خود یا تنظیم سطح پرداخت تغییر می کنند یا خیر. تامین کننده ای که بتواند نقطه سربه سر را برای هر ردیف حجم بیان کند، نظم و انضباط تولیدی واقعی را نشان می دهد - نه فقط یک سطح فروش.
چگونه حمل و نقل بین المللی و گمرک را اداره می کنید؟
یک سند از دست رفته می تواند یک کانتینر را برای هفته ها در بندر نگه دارد.
حمل و نقل قطعات فلزی از چین فقط به انتخاب یک حامل نیست. اینکوترم، بسته بندی و پشته اسناد همگی بر زمان تحویل، هزینه و مسئولیت تأثیر می گذارند. تامین کننده ای که نمی تواند استاندارد Incoterm خود را به وضوح بیان کند یا توضیح دهد که چگونه از لبه های خام در حمل و نقل محافظت می کند، تامین کننده ای است که باید بیشتر بررسی کنید.
- اینکوترمز: بیشتر کارخانههای مستقر در چین از نزدیکترین بندر FOB (چینگدائو، شانگهای) نقل قول میکنند. پورت و اینکه آیا قیمت شامل هزینه های بارگیری می شود را تأیید کنید. اگر به EXW یا CIF نیاز دارید، صریحاً بپرسید. تامینکنندهای که از نام بردن یک اینکوترم خاص اجتناب میکند، چیزی را پنهان میکند.
- بسته بندی: قطعات مهر شده و ورق فلزی ممکن است در اثر لرزش یا رطوبت آسیب ببینند. بستهبندی استاندارد باید شامل محافظهای لبه، جعبههای چوبی (در صورت نیاز بخور داده شده) و خشککننده باشد. قبل از تایید تولید انبوه، عکس بسته بندی مورد استفاده برای محموله های قبلی قطعات مشابه را درخواست کنید.
- مستندات: شما به یک مجموعه تمیز نیاز دارید: فاکتور تجاری، لیست بسته بندی، بارنامه، گواهی مبدا، و گواهی بخور در صورت استفاده از چوب. از دست دادن حتی یک سند می تواند باعث تاخیر در گمرک شود. یک تامین کننده قابل اعتماد مانند Kbear Metal شامل تمام اسناد مورد نیاز در لیست بسته بندی نهایی می شود و می تواند نسخه های پیش نویس را برای بررسی شما قبل از حمل و نقل ارائه دهد.
آیا می توانید مراجع مشتری یا مطالعات موردی را به اشتراک بگذارید؟
اگر یک تامین کننده نتواند سه مشتری در صنعت شما را نام ببرد، این اولین پرچم قرمز شماست.
برای قطعات فلزی سفارشی، یک مرجع مشتری نزدیکترین چیزی است که شما به پیش ممیزی می کنید. شما می خواهید از خریدار که قبلاً با آنها معامله کرده است بشنوید فرآیند تایید نمونه، تحمل کیفیت در تولید انبوه، و نحوه مدیریت آنها با یک تغییر مهندسی ناگهانی. به عنوان مثال، Kbear Metal از سال 1989 اتصالات بتنی پیش ساخته و قطعات مهر زنی با حجم بالا را برای مشتریان ماشین آلات صنعتی تولید می کند. یک تامین کننده با این سابقه معمولاً می تواند حداقل دو یا سه مرجع از عمودی خاص شما ارائه دهد.
هنگام بررسی یک سازنده قطعات سفارشی، از منابعی بخواهید که با پیچیدگی، مواد و حجم سفارش شما مطابقت داشته باشد. مرجعی که 10000 براکت ساده را سفارش داده است، به شما نمی گوید که کارخانه چگونه با 500 قطعه قطعات ضد زنگ 304 با تلرانس محکم برخورد می کند.
- مسابقه صنعت: مشتری را در بخش دقیق خود بخواهید - پیش ساخته، خودرو، پزشکی - نه فقط "تولید عمومی".
- پیچیدگی بخش: مرجعی را درخواست کنید که بخشی از آن به ورودی DFM یا چندین عملیات (مهربندی + جوش + مونتاژ) نیاز داشته باشد.
- محدوده حجم: اطمینان حاصل کنید که مقادیر سفارش داده شده مرجع مشابه خودتان هستند - نمونه اولیه MOQ در مقابل تعداد تولید 500+.
نکته خودی: برخی از تامین کنندگان منابعی را می سازند. جزئیات خاصی را بخواهید که فقط مشتری واقعی بداند - مانند قیمت FOB در اولین سفارش آنها یا تحمل کیفیت دقیق مورد توافق. Kbear Metal رویکرد متفاوتی دارد: آنها یک نمونه رایگان را برای مشتریان جدید با قطعات پیچیده ارائه میدهند، بنابراین میتوانید توانایی آنها را بدون تکیه بر ادعاهای شخص ثالث ارزیابی کنید. اگر یک تامین کننده در ارائه هر مرجعی تردید کند یا فقط «جهانی» مبهم ارائه دهد’ مشتریان بدون نام، آن را به عنوان یک هشدار جدی در نظر بگیرید.
نتیجه گیری
تفاوت بین یک خرید معمولی و خریدی که از دوباره کاری پرهزینه جلوگیری می کند، اغلب به کامل بودن ارزیابی اولیه شما برمی گردد. خریدارانی که به طور سیستماتیک روی تمام ده سوال کار می کنند - شامل پروتکل های تایید نمونه، محدودیت های تحمل کیفیت و پشتیبانی DFM - مشکلات پس از سفارش را بیش از 35٪ کمتر گزارش می دهند. این حاشیه کمی نیست؛ این خط بین یک رابطه با تامین کننده قابل اعتماد و یک مته آتش نشانی در اواسط قرارداد است.
مزیت حرفه ای این است که بداند کدام تامین کنندگان این سوالات را به عنوان بخشی استاندارد از فرآیند RFQ می دانند، نه به عنوان یک بار. سازنده ای که می تواند به هر مورد در پاسخ تک صفحه ای پاسخ دهد - و از آن با یک نمونه رایگان برای قطعات پیچیده پشتیبان تهیه کند - قبلاً آزمایش واقعی را پشت سر گذاشته است. وقتی قیمتها را مقایسه میکنید، به قیمت FOB نگاه کنید و بپرسید که چگونه تأیید نمونه را انجام میدهند. کسانی که این مرحله را یکپارچه می کنند، کسانی هستند که ارزش نگه داشتن دارند.
سوالات متداول
آیا از نظر مالی پایدار و برای شراکت بلندمدت قابل دوام هستید؟
بله، Kbear Metal از سال 1989 فعالیت می کند و بیش از 30 سال ثبات مالی و دوام طولانی مدت را نشان می دهد. این شرکت توصیه میکند برای تأیید الزامات مشارکت خاص خود، ثبت شرکت و مراجع مشتری خود را بررسی کنید. برای اطمینان بیشتر از مراجع یا صورت های مالی مشتری درخواست کنید.
آیا می توانید نمونه اولیه را قبل از تعهد به تولید ارائه دهید؟
بله، ما نمونه های اولیه را قبل از تولید کامل ارائه می دهیم، به خصوص برای قطعات سفارشی که نیاز به تایید طراحی دارند. زمان و هزینه نمونه اولیه به پیچیدگی قطعه بستگی دارد و ما ورودی DFM را در این مرحله لحاظ می کنیم. برای بحث در مورد امکان سنجی نمونه اولیه برای بخش خود با ما تماس بگیرید.
چگونه تغییرات مهندسی را پس از تکمیل ابزارسازی مدیریت می کنید؟
ما تغییرات مهندسی را پس از ابزارسازی مورد به مورد ارزیابی میکنیم و تأثیر آن را بر هزینه و زمانبندی ارزیابی میکنیم. تغییرات جزئی اغلب به سرعت انجام می شود. تغییرات عمده ممکن است نیاز به ابزار جدید یا نقل قول های اصلاح شده داشته باشد. برای به حداقل رساندن اختلال، درخواستهای تغییر را زودتر ارسال کنید.
آیا از مالکیت معنوی (IP) محافظت می کنید؟
بله، ما از IP شما از طریق توافق نامه های عدم افشا و پروتکل های محرمانه دقیق در طول تولید محافظت می کنیم. ما توصیه می کنیم طرح های خود را در حوزه های قضایی مربوطه برای تضمین های قانونی بیشتر ثبت کنید. قبل از به اشتراک گذاری فایل های طراحی حساس، یک NDA امضا کنید.
چگونه نوسانات نرخ ارز را برای قراردادهای بلندمدت مدیریت می کنید؟
این شرکت معمولاً در یک ارز باثبات مانند USD قیمت گذاری می کند و ممکن است قیمت را به طور دوره ای برای قراردادهای بلندمدت بر اساس تغییرات نرخ ارز تعدیل کند. این شرکت همچنین میتواند در مورد توافقهای با نرخ ثابت یا مکانیسمهای اشتراک ریسک برای برنامههای توسعهیافته بحث کند. در طول مذاکره قرارداد شرایط ارز را روشن کنید.































